If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Petice za PC verzi Alan Wake

Vážený Microsofte, žádáme tě o...

Podobné petice ještě nikdy nic na stavu nezměnily a Microsoft si jako investor projektu může dělat, co chce. Přesto není od věci trochu si společnými silami zanadávat, protože dání emocím volný průchod člověka uvolňuje.

"Vážený Microsofte, my, signatáři petice a loajální fanoušci Alan Wake, tě důrazně žádáme, abys ještě přehodnotil své stanovisko ohledně PC verze této očekávané akční hry," začínají autoři petice dlouhý doprovodný text.

Připomínají všem dřívější výroky Remedy o možném pozdějším vzniku Alan Wake pro PC nebo třeba to, že hru předváděli na čtyřjádrovém procesoru v roce 2006 v Barceloně. Dále se pozastavují nad tím, jak se Microsoft v těžké ekonomické době může sám připravovat o tržby od miliard potenciálních zákazníků na osobních počítačích.

Signatáři by také rádi slyšeli vysvětlení o přesných důvodech zrušení PC verze. Mají tím na mysli uvěřitelnější prohlášení než ty nedávné pohádky. Co takhle namísto nich říct na rovinu, že xboxová verze vynese více?

Připojíte se k nim i vy, nebo podobným aktivitám nedáváte žádnou šanci a považujete vyplňování takového formuláře za ztrátu času?

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles