Skip to main content

Pětiminutový sestřih z Flintlock: The Siege of Dawn

Dozvuk Gamescomu.

Nedlouho po skončení Gamescomu zveřejnili A44 Games nové záběry z hraní akčního RPG s magií, které vyjde začátkem roku 2023 pro PC, PlayStation a Xbox (včetně Game Pass).

Více o Flintlock: The Siege of Dawn v oznámení, deníčku z jara či E3 videu.

"Zapojte se do poslední bitvy lidstva, v níž se bohové a zbraně střetnou ve zbrusu novém, dobrodružném akčním RPG s otevřeným světem.

Dveře na Onen svět byly otevřeny a nemrtvá armáda Starých bohů tak mohla uprchnout. Živí jsou nyní na prahu vyhubení. Je na čase, aby spojili své síly a získali zpět vládu nad vlastním světem. Chopte se pomsty, střelného prachu a magie a vydejte se vstříc závěrečnému boji lidstva proti přívalu mrtvých.

Vaše bitva právě začíná.

Utvořte si dosud nevídané pouto - Spojte síly s Nor Vanek, členkou koaliční armády, a Enkim, záhadnou bytostí obdarovanou magickými silami, a vydejte se pomstít bohům.

Porazte nejmocnější ze všech stvoření - Postavte se bohům. Pronikněte do tajů náročného, zábavného bojového systému využívajícího sekery, střelné zbraně, magii a další prvky. Provádějte mocná komba a při každém střetu popusťte uzdu kreativitě.

Zanechte stopu na rozsáhlém bojišti - Prozkoumávejte nebezpečný otevřený svět. Létejte nad písečnými pouštěmi, putujte skrz podzemní rozvaliny a odhalte tajemství, skrývající se ve velkolepém Městě úsvitu. Najímejte během své pouti spojence, kteří po vašem boku pozvednou zbraně v poslední bitvě proti bohům.

Read this next