Skip to main content

Sestřihy: Flintlock, System Shock remake, Stormgate, Plague Tale: Requiem, Fallout 76: The Pitt

A další.

Akční RPG z otevřeného světa, kde se smíchá síla palných zbraní s magií, nabízí debutový sestřih z hraní. Flintlock: The Siege of Dawn bude k dispozici začátkem 2023 pro konzole i PC, včetně Xbox Game Pass:

Na PC Gaming Show si odbyl premiéru nový sestřih z hraní předělávky klasiky System Shock od Nightdive Studios, následovaný rozhovorem s Warrenem Spectorem, producentem originálu:

V návaznosti na čtvrteční ohlášení Stormgate s renderovaným filmečkem ukázali autoři pár vteřin z pre-alfy v enginu během rozhovoru pro PC Gaming Show:

Dvouminutový sestřih z hraní středověkého stealthu A Plague Tale: Requiem navázal na sobotní deníček z Tribeca, zamrzí pouze to, že stále nebylo upřesněno datum (pouze rok 2022). Vše pochází z verze pro Xbox Series X. UPDATE: Tak už víme, že termín Requiem se dozvíme ve streamu Focus Entertainment Showcase dne 23. června:

Příběhový trailer z Fallout 76 - Expeditions: The Pitt zacílil toto rozšíření na září 2022. Vezme vás do zbytků postnukleárního Pittsburghu, kde probíhá konflikt mezi lokální Unií, Raidery a dalšími. Hráči se zde pustí do misí, aby získali více zkušeností a legendární předměty. Fallout 76 jinak už má více než 12 milionu hráčů (ke konci dubna 2022), pochlubila se Bethesda.

Spíš k připomenutí vydání už 21. června slouží tento trailer z DLC The Elder Scrolls Online: High Isle.

Lightyear Frontier, upřesněné na jaro 2023, bude farmářskou simulací jako Stardew Valley, ale s mechy. Někomu to může připomínat také No Man's Sky, protože zde přistanete na odlehlé planetě, prozkoumáváte ji a rozjete tam své podnikání. Také zde můžete kooperovat s třemi přáteli a vše bude bez jakéhokoli násilí.

Plošinovka Hollow Knight: Silksong bude hned od začátku na Xbox Game Pass. Venku nejpozději do června 2023.

To samé platí pro Gunfire Reborn, roguelike co-op v celshadované grafice, Gunfire Reborn, která dorazí v říjnu tohoto roku:

Sedmá sezóna obsahu do námořní onlinovky od Rare s 30 miliony hráčů, Sea of Thieves - Captains of Adventure, vypukne 21. července. Při této příležitosti jsme dostali speciální pěvecký výkon od jednoho piráta:

Na závěr si můžeme dát dvě minuty z F1 Manager 2022, strategické simulace manažera stáje formule jedna. K dispozici bude koncem srpna pro PC i všechny hlavní konzole.

Read this next