If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pilotní díl obnoveného pořadu GamePage do začátku ledna

Co se v něm změní?

Vlastní zpráva - Po překvapivém letním zrušení GamePage zeje na poli domácích herních pořadů díra, kterou se nikomu ani přes úpornou snahu nepodařilo zaplnit. Zkušená redakce z ČT ale během podzimu nezahálela a vedle již známého přepracování designu přichystala pilotní díl úplně nové podoby pořadu. Tu už předvedla vybraným jedincům a nejpozději začátkem ledna bude k shlédnutí pro všechny, slíbili tento týden tvůrci na Facebooku.

V nejbližší době bude GamePage k shlédnutí jen na internetu (YouTube, tzn. uvidíte ji i na českém Eurogameru), ale návrat na televizní obrazovku je prý stále ve hře a jedná se o něm. Co tato jiná platforma šíření změní na obsahu nejdéle existujícího domácího herního pořadu?

"Budeme se snažit recenzovat vždy to, co bude zrovna na trhu nejaktuálnější a nejočekávanější - už totiž nebudeme svázaní nutností předtáčet měsíc dopředu. Každopádně v pilotním díle bude mimo jiné třeba recenze na Far Cry 3," uvedl na Facebooku Ondra Broukal, který zůstává mozkem pořadu, ale zatím nepromluvil o frekvenci vydávání (týdenní či měsíční).

V odpovědi na dotazy fanoušků přiznal, že moderátorka Máša v online verzi pořadu zatím nebude kvůli jejímu pracovnímu vytížení. A že zastaralost grafiky byla právem vytýkanou vlastností staré GP, ale nová GP proto bude v tomto ohledu (a nejen v něm) diametrálně odlišná. "Proč nemít kvalitní info zabalené v hezkém kabátku? A přesně o to se snažíme," dodal Broukal.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments