If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Půl milionu majitelů PC verze Mortal Kombat X nestojí za námahu s DLC

Divný přístup Warner Bros.

EG přináší jako první - Když odpoledne ohlášený Mortal Kombat XL nezamíří na PC, dalo se to chápat, že krabicovka re-edice asi nedává ekonomický smysl, když na této platformě stejně většina raději sáhla po digitálce. Ale nad později odhalenou politikou Warner Bros zůstává rozum stát.

Rozhodli se, že pro PC verzi Mortal Kombat X už kupodivu neudělají avizovaný Kombat Pack 2 přidávající další čtyři bojovníky. Vyleze pouze pro PS4 a X1, stejně jako ta XL re-edice, potvrdil dnes komunitní manažer studia Netherrealm na fóru.

Data z věrohodného SteamSpy přitom ukazují, že tuto bojovku vlastní na počítačích půl milionu lidí. Ti všichni však zůstanou na holičkách a za Xenomorfa z Vetřelce či hvězdu hororového filmu si už prostě nebudou moci zahrát. Předešlý Kombat Pack s Predátorem atd. pro tuto platformu normálně existuje.

Na vydavatele Warner Bros se proto snesla kritika, připomínající i docela odfláklý PC port Mortalu z loňska, nebo problémy Batmana na počítačích. Podezřelé bylo ostatně už to, že beta vylepšeného online kódu nyní běží jen na konzolích...

Působí to celé tak, jako kdyby firmě zmlsané mnohamilionovými prodeji PS4/X1 verzí hry nestály statisíce PCčkářů za další námahu. Warner Bros jsou tak na dobré cestě, aby předstihli EA a UbiSoft v roli nejvíce nenáviděného výrobce očima majitelů PC.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Mortal Kombat X

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments