Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pohled na boj z The Day Before s dodělávkami nepřátel

+ nový obrázek s letadlem.

Eduard a Aiden Gotovtsev poskytli pro účely víkendového IGN FanFestu dvě minuty nových záběrů z hraní The Day Before.

To je ta postapokalyptická survival MMO (oznámení), která bývá přirovnávána k The Division a dle tohoto videa se nelze divit, protože ta podobnost je očividná, nejen co se týče žlutých taxíků v ulicích.

Ne každá postava, kterou potkáte, musí být zlosyn. Tvůrci říkají, že při skutečném konci světa byste narazili na spoustu skvělých lidiček, kteří jsou ochotni pomoci, zatímco jiní se nebojí použít sílu. A o tom to zde právě bude.

Watch on YouTube

V bezpečné zóně nazvané Woodberry Survivor Colony můžete pokecat s rezidenty a zabavit se různými událostmi, jako třeba oslavou svátků. Lidé tam budou vařit, spát a odpočívat, než se vypraví ven do brutálního světa. Budování základny má být inspirováno Animal Crossing z Nintenda.

Při hraní to prý bude chtít dávat pozor na indikátory na HUDu i na prostorové zvuky, které vám napoví, že se něco blíží. Tyto věci mají napomoci atmosféře a uvěřitelnosti světa. Ten nebude jen pustinou či pouští jako v jiných hrách žánru, nýbrž unikátní svým zasazením.

Součástí bojů budou závěrečná komba jako v nějakých bojovkách: na výběr bude řada úkonů, závisejících na zbrani, uzdravení či dalších postavách poblíž, přičemž kreativní hráči mají být schopni použít i jiné metody těchto dodělávek protivníka.

Níže ještě jeden nový obrázek, co přibyl na produktovou stránku Steamu:

Read this next