If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pořiďte si nové PC, radí Blizzard po vynuceném upgradu starého Warcraftu 3

Kauza pokračuje.

Člověk by si myslel, že omluvou, vysvětlením z nejvyších míst a slibem patchů celá kauza okolo Warcraft 3: Reforged skončí.

Leč Blizzard pokračuje v arogantním přístupu k hráčům, jak předvádí pracovník zákaznické podpory Jesterfell z Game Master Teamu. Čili žádná najatá externí agetnura, která nemá šajnu a na kterou by to šlo snadno shodit.

Někdo z majitelů staré plné verze Warcraft 3 (s datadiskem The Frozen Throne z roku 2003) se ptal, co má dělat, když teď už hru po povinném (nuceném) přechodu na remasterovaný Reforged nemůže používat jako dříve.

Odpověď, která se mu dostala, bere dech: "Nechte to zatím být, jak to je, než si pořídíte PC, na které půjde nová hra nainstalovat".

Jinými slovy, Blizzard s tímto pamětníkem docela vymetl a je mu úplně jedno, že si od něj kdysi zakoupil původní verzi staré hry, která mu dříve běžela v pořádku. Namísto nějakého řešení prostě doporučuje koupit nový počítač. Připomeňme, že Reforged nahradil starý Warcraft 3, který když teď spustíte, ocitnete se v Reforged.

Proč to jen celé připomíná politiku Microsoftu s tichým upgradem na Windows 10, nehledě na to, že jim starý laptop už komponenty moc nestačí...?

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Warcraft 3: Reforged

PC

WarCraft III

PC

See 1 more
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments