If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Polda 7 s imitátorem Babiše i herní parťačkou dorazí v půlce dubna

Vrátí se klasická česká adventura s hvězdným dabingem.

Zima Software se vytáhli, když do pokračování klasické české point and click adventury sehnali vskutku hvězdný dabing, i zařadili narážky například na seriálovou Ordinaci, imitátora Andreje Babiše a dokonce i Donalda Trumpa v Oválné pracovně Bílého domu.

Polda 7 pro PC bude v prodeji od 15. dubna 2022 a najdete ho jak na Steamu v digitální verzi, tak ve všech větších prodejnách počítačových her v Čechách a na Slovensku za 699 Kč.

Cover image for YouTube videoPolda 7 upoutávka

"Polda Pankrác se vrací již posedmé. A je to návrat jaksepatří. Záhadná zpráva Temného lorda Vedra a havárie kosmické lodi odstartují kolotoč událostí, které může vyřešit jen náš elitní detektiv Pankrác. S grácií sobě vlastní se pouští do akce a můžete si být jisti, že bezpečnost matičky Země je před šmejdem z vesmíru v těch nejlepších rukách.

Víte, že ve dvou se to lépe táhne? Poprvé v sérii nebude Pankrác na misi sám. Doprovod mu bude dělat sympatická parťačka, která s použitím ženských zbraní a s ladností kočky zasáhne tam, kde by po nájezdu našeho Pankráce zůstal jen chaos a zmar. Dobrodružství zavede naše hrdiny na Celebritycon, setkání největších hvězd a mozků naší planety. Chtějí mimozemšťané unést výkvět lidské společnosti? Co před námi tají vůdci světových velmocí? Hrozí naší civilizaci nebezpečí, nebo je to všechno jinak?

Pojďte s námi do akce v klasické point and click adventuře s hvězdným dabingem! Polda Pankrác je připraven a ve stoprocentní formě! V křesle u televize a s pivem v ruce."

  • Dvourozměrná ručně malovaná stylizovaná grafika
  • Špičková grafika a animace
  • Více než 40 herních obrazovek a stovky předmětů
  • Hvězdný dabing - Luděk Sobota, Bohdan Tůma, Valerie Zawadská, Petr Rychlý a další
  • Herní doba 12-15 hodin
  • Několik akčních meziher (box, házení mincí, startování traktoru a mnoho dalších)
  • Příjemná herní obtížnost

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments