If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potřebujete luxusní cestovní brašnu pro svou konzoli?

Již je u nás v prodeji.

Tato luxusní brašna dokonale ochrání vaši oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model, ať už vás cesta zavede kamkoliv. Do jednotlivých přihrádek brašny můžete vložit konzoli s připojenými ovladači Joy-Con, dokovací stanici a držák Joy-Con Grip nebo ovladač Pro Controller. V této vylepšené verzi pojme brašna navíc také dva další ovladače Joy-Con. Brašna, kterou můžete přenášet za pohodlné držadlo, je vyrobená z pevné, vysoce odolné balistické nylonové tkaniny 1680D, která se postará o maximální ochranu konzole i jejího příslušenství.

Balení rovněž obsahuje dvě plastová pouzdra na herní karty, z nichž do každého se vejdou čtyři herní karty, a také dvě plastová pouzdra na microSD karty, přičemž do každého z těchto menších pouzder se vejdou dvě microSD karty a každé z těchto pouzder se vejde do libovolné pozice ve větším pouzdru na herní karty.

K uskladnění pouzder na herní a microSD karty slouží dvě síťované kapsy, které lze z brašny vyjmout a do kterých můžete navíc vložit i napájecí adaptér s kabelem, propojovací HDMI kabel a řemínky na zápěstí pro ovladače Joy-Con. Balení poté doplňuje červený čisticí hadřík s logem Nintendo Switch.

Luxusní cestovní brašna NNS61 je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 1 299 Kč.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments