Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzena beta Diablo 2 Resurrected - co nabídne a jak se do ní dostat?

Dvě etapy + vyhazov šéfa Diablo 4.

Ředitel vývojářů Diablo 4 (Luis Barriga) a hlavní designér levelů (Jesse McCree) měli být vyhozeni z Blizzardu kvůli kauze se sexuálním harašením. Jestli to nějak ovlivní vývoj hry a zpozdí ji, to se zatím dá jen dohadovat.

Fanoušky této legendární série však nyní zajímá eminentně spíš něco jiného a to beta předělávky dvojky. Ten únik byl pravdivý jen částečně, tzn. že beta je na spadnutí, ale termín přesný nebyl.

Nyní výrobce ohlásil, že Diablo 2: Resurrected beta proběhne už tento víkend. A odvážně začne hned v pátek 13. srpna od 19 hodin na PC, Xbox Series X / S, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4 (na Switch ne).

Nejprve se do ní ovšem dostanou jen ti, kteří mají předobjednávku, nebo Diablo Prime Evil Collection.

Watch on YouTube

Pro všechny ostatní zájemce z řad veřejnosti bude beta volně k dispozici až později, 20. srpna, opět po dobu jednoho víkendu.

K ochutnávce budou dvě dodatečné třídy (druid a paladin), které se přidají k těm z dřívějšího alfatestu (kouzelnice, barbar a amazonka), v plné verzi bude tříd celkem sedm.

Během beta víkendů půjde zkusit i mulťák až pro osm lidí, kteří v jedné seanci sdílí zkušenosti či předměty), nebo v PvP.

Přístupné budou první dva akty (The Sightless Eye a The Secret of the Vizjerei), včetně vylepených filmečků. Pokrok získaný v alfě lze přenést do bety, ale nikoli pak do plné verze.

Read this next