If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzení Lost Planet 2 dema pro PS3

Se třemi kooperativními misemi.

Dne 24. září se na PS3, v rámci nabídky PlayStation Network, objeví nový trailer na příchozí akci Lost Planet 2, a s ním také exkluzivní demo.

Demo přitom nabídne online kooperaci pro čtyři hráče, kteří tu budou bojovat proti obřímu bossovi - což bylo možné už v dříve vydaném demu pro konzoli X360. Ovšem na PS3 budou navíc další dva levely, umožňující společnou likvidaci různě velkých nepřátel typu Akrid, hrozivě přerostlých hmyzoidních kreatur, obývajících zdejší nehostinnou planetu.

Během půtek budete využívat životně důležité tepelné energie, obsažené v tělech Akridů, pro léčení sebe sama a nebo vašich spolubojovníků. Demo dále nabídne využití několika automatických pušek, co zde mají být porůznu k nalezení. Dočkáte se též raketometu a pak ještě podpůrných zbraní, které mají umocnit útočnou sílu nebo naopak vylepšit obranyschopnost spolubojovníků. Nově představeným herním prvkem pro osahání bude krátkodobý sprint, umožňující rychle překonat menší vzdálenosti.

Stranou pozornosti nezůstanou ani mechoidní stroje, které mají být ve dvojce početnější a variabilnější, než tomu bylo v jedničce. S tím, že nyní mají umožnit svezení až třem lidem naráz, kdy jeden bude mecha pilotovat a druzí dva poslouží co podpůrná střelba. Koneckonců od doby prvního dílu se změnilo víc věcí, třeba proprietární herní engine MT-Framework 2.0, který tady dozná řady signifikantních vylepšení.

Lost Planet 2 se má odehrávat na planetě E.D.N. III deset let po událostech prvního dílu a na konzolích PS3 a X360 se objeví v prvním čtvrtletí příštího roku.

Tagged With

Comments