Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pozastavený Hawken bude předělán do singleplayerovky

S Reborn to zkusí potřetí už zítra.

Jsme svědky změny trendů, kdy končí jedna Free-2-Play onlinovka či živá služba za druhou, viz třeba včera Vampire: Bloodhunt.

Mechová multiplayerová sci-fi střílečka Hawken to nyní posunula ještě dál. V roce 2018 byla odpískána a vypnuty její servery, když nevyšel ani její druhý start (ten počáteční byl ve 2014).

Tvůrci tehdy vše zdůvodnili snahou o přehodnocení svých priorit, během čehož budou čerpat ze získaných zkušeností a prací s dedikovanou hráčskou základnou na PC.

Teď jsou ovšem ve spolupráci s vydavatelem 505 Games zpět na scéně, když oznámili Hawken Reborn. A to hned s vydáním zítra na Steamu, 17. května, v rámci Early Access.

Na rozdíl od dřívějška bude hra překopána na primárně singleplayerovou záležitost, se zpočátku šesti příběhovými misemi, zatím jednou zónou, a rádiovými misemi pro vysokou znovuhratelnost a možnost průzkumu.

Součástí bude pětice mechů a vícero zbraní, které si vyberete dle svého stylu. Ponechání v Early Access se předpokládá na rok a půl, než bude do hry přidán další obsah, PvE režim, podpora co-opu a epický příběh.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Hawken

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Hawken Reborn

PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments