Skip to main content

Pozvánky na veletrh For Games od domácích poboček Sony a Microsoftu

Co tam obě konzole nabídnou?

Příští týden, přesně od 17. října od 10:00 do 20. října do 16:00 proběhne v areálu PVA Expo v pražských Letňanech další ročník herního veletrhu For Games.

Domácí pobočky obou hlavních výrobců konzolí už potvrdili, že se ho zúčastní, a nastínili svůj program, který si k této příležitosti nachystali.

Microsoft na facebookové události láká na toto:

"Zveme vás do Xbox Playground, která bude součástí veletrhu For Games! Vyzkoušet si budete moci ty nejnovější hry na nejvýkonnější konzoli na trhu - Xbox One X. Připravena budou i soutěžní okénka, takže můžete vyhrát tematické ceny od společnosti Microsoft a partnerů akce."

A co Sony? Ta byla ve své pozvánce znatelně konkrétnější:

"Blíží se další ročník herního veletrhu For Games a my u toho ani letos nemůžeme chybět! V našem stánku si budeš moct zahrát ty nejnovější pecky jako MediEvil nebo Concrete Genie a těšit se můžeš taky na finále první sezóny PS4 Tournaments. Pro členy PS Plus navíc máme jednu třešničku na dortu - PS Plus Lounge s občerstvením a exkluzivní možností zapařit nový Nioh 2! Tak neváhej a doraž nás omrknout. Veletrh se koná od 17. do 20. října na výstavišti PVA EXPO Praha."

Read this next