Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Právě vychází: Test Drive Unlimited 2

Ode dneška v českých obchodech.

Společnost Cenega Czech oznámila, že očekávaná závodní hra Test Drive Unlimited 2 pro PC, PS3 a X360 je ode dneška v prodeji i v českých obchodech. Přetiskujeme její kompletní tiskovou zprávu a přidáváme k tomu nové obrázky:

Připojte se k tisícům hráčů online, závoďte s těmi nejžádanějšími vozy na světě a vyznávejte životní styl nesoucí se ve znamení dokonalého luxusu. Test Drive Unlimited 2 rozšiřuje tradiční závodní zážitek tím, že hráčům nabízí M.O.O.R.: Rozsáhlé otevřené online závody (Massively Open Online Racing); ty nechávají řidiče ponořit se do stabilního online prostředí a vytvářejí revoluci mezi multiplayerovými závodními komunitami. Hráči spolu soutěží, vytvářejí týmy a sdílejí své úspěchy a výtvory po síti, přičemž se jim dostávají do rukou ty nejžádanější vozy.

Test Drive Unlimited 2 od Eden Games a Atari naprosto plynule mísí singleplayerové a multiplayerové prvky, a tím vytváří dynamický svět plný jedinečného obsahu a výzev. Test Drive Unlimited 2 je hrou, která „neustále žije" díky automatickým updatům a bezproblémové online/offline integraci.

„Test Drive Unlimited 2 pokračuje v redefinování celého závodního žánru skrze rozsáhlé závody v otevřeném světě," prohlásil Jim Wilson, generální ředitel společnosti Atari, SA. „Jsme potěšeni, že můžeme tuto hru nabídnout naší věrné komunitě, která bude moci okusit dynamické prostředí, kde není nouze o vysoce detailní automobily z limitovaných edicí, řidičské dovednosti a luxus."

TDU2 na Xzone stojí 899 Kč za PC verzi a 1399 Kč za konzolové verze. Recenzi přineseme příští týden - zatím čtěte naše dojmy z dřívějšího betatestu.

Read this next