Skip to main content

Přežijte Deadlands v závěru The Elder Scrolls Online

Dobrodružství Gates of Oblivion i v sestřihu.

Nové DLC pro "Gates of Oblivion" v The Elder Scrolls Online je tady!

The Elder Scrolls Online: Deadlands je nyní k dispozici pro všechny hráče na PC/MAC a Stadia. Nové DLC vyjde na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4 již 16. listopadu.

Watch on YouTube

Konec je tady s kataklyzmatickým závěrem celoročního dobrodružství „Gates of Oblivion". Hráči musí v tomto akčním 20hodinovém finále prozkoumat nezmapované země, setkat se s novými podivnými spojenci a překazit Dagonovy plány vládnout Nirnu. DLC přináší nové mise, které se odemykají dokončením příběhových linií v Deadlands DLC i Blackwood kapitolou.

Ti, kteří hráli The Elder Scrolls IV: Oblivion, poznají některé části Deadlands z klasiky BGS, ale úchvatné nové regiony čekají také v The Burn, The Sever a pouštní metropoli známé jako Fargrave. Od roztavených řek přes divoké bouře až po rušné město obchodu, tyto nové oblasti rozšiřují tradici The Elder Scrolls novými směry, aby zachytily představivost i toho nejoddanějšího fanouška Elder Scrolls.

Deadlands navíc představuje nový systém zbrojnice, který hráčům umožňuje rychle vyměňovat vlastní postavy ze své usedlosti. Hráči mohou získat bezplatný předmět vybavení stanice Armory z obchodu Crown Store a umístit jej do libovolného svého domova, aby mohli ukládat, načítat nebo upravovat jedinečné stavby svých postav.

Herní balíček Deadlands je k dispozici ke koupi prostřednictvím obchodu Crown Store ve hře a pro předplatitele ESO Plus je zahrnut zdarma. Nové DLC je nyní k dispozici na PC/MAC a Stadii a bude spuštěn na Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox Game Pass, PlayStation 5 a PlayStation 4 již 16. listopadu. Úplné poznámky k opravě aktualizace 32 najdete na ofiicálním fóru.

Read this next