Skip to main content

Kompilace přídavků do Mass Effect 1 a 2

Konečně jednodušeji.

Je s podivem, že to někoho v EA nenapadlo už před mnoha lety. Až nyní na Originu nabídli něco, co spoustě lidem ušetří čas a peníze. I to trochu vykompenzuje smutné vzpomínky na Mass Effect Andromeda (Alza.cz), které žádné singleplayerovou nadstavbu nedostalo ani nedostane.

Koncem prosince vypuštění Mass Effect 2 Bundle a Mass Effect 3 Bundle jsou balíčky se veškerým přídavným obsahem pro uvedené hry. Kdo si pamatuje jejich původní vydání a dostupnost jen za tzv. BioWare Points, tento krok uvítá.

Do druhého dílu sci-fi eposu BioWare obsahuje čtyři větší rozšíření (Kasumi - Stolen Memory, Overlord, Lair of the Shadow Broker, Arrival) plus desítky menších DLC se zbraněmi, brněním a různými drobnostmi.

V případě třetího dílu Mass Effect 3 uvnitř najdete stejný počet DLC (From Ashes, Leviathan, Omega, Citadel), prodloužený závěr hry (Extended Cut), pětici multiplayerových rozšíření (Resurgence Pack, Rebellion, Earth, Retaliation, Reckoning) a opět hromadu zbraní, soundtrack či digitální artbook.

Zjednodušení spočívá v tom, že už nemusíte uvedené přídavky stahovat jednotlivě, ačkoli trochu zamrzí dvě věci: jednak vysoká cena těchto balíčků (25 - 30 eur, byť to je výhodnější než je kupovat po jednom z Originu). A pak fakt, že není k mání nějaká kompletní edice i se základní hrou ME3 (momentálně jen za 5 eur), která by usnadnila život ještě více.

Read this next