Skip to main content

Představeno Deliver Us Mars

Napínavá mise na rudou planetu.

Tvůrci oceňovaného Deliver Us The Moon (2019) z holandských KeokeN Interactive oznámili v noci na pátek na Future Games Show řádné pokračování.

Jmenuje se Deliver Us Mars, čili tentokrát vás vezmou na rudou planetu. Zatím se neví, kdy to bude, ale cílí na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a PC.

Watch on YouTube

Citujeme popisek ze Steamu:

"Bude to atmosférické sci-fi dobrodružství, které přináší strhující zážitek ze života astronautů. Prozkoumejte nové hranice v napínavé misi, ve které jde o život, a získejte zpět koloniální lodě ARK, které ukradla záhadná organizace Outward.

NOVÁ ODVÁŽNÁ MISE: Deset let po misi Fortuna je lidstvo na prahu vyhynutí více než kdy předtím. Po záhadném tísňovém volání z Marsu se připojte k lodi Zephyr a její posádce, která se vydává na rudou planetu a snaží se zachránit lodě kolonie ARK, které ukradla záhadná organizace Outward, a spolu s nimi zajistit přežití lidské rasy.

HRATELNOST JAKO Z JINÉHO SVĚTA: Vydejte se ze Země na povrch Marsu a překonejte jeho drsný a nelítostný terén, abyste objevili tajemství organizace Outward. Použijte mozek i sílu a překonejte tak psychické i fyzické výzvy, najděte kolonii ARK a odhalte motivaci těch, kteří stojí za tísňovým voláním, které vás sem přivedlo.

DETAILNĚ PROPRACOVANÝ ZÁŽITEK: Zažijte vysoce propracovaný a poutavý příběh plný zajímavého herního obsahu. Každý okamžik je pečlivě propracovaný a přináší příběh plný napětí a emocí spolu s hudbou oceňovaného skladatele Sandera Van Zantena, nejmodernějším snímáním pohybu, úžasnou grafikou a stíny a odrazy v reálném čase, které zajišťuje Unreal Engine.

Read this next