Skip to main content

Představeny vlastnosti MXGP 2019

Editor tratí a nový režim.

Prostřednictvím traileru odhalila společnost Milestone dvě dlouho očekávané funkce hry MXGP 2019: editor tratí a zcela nový herní režim The Waypoint.

Zcela poprvé v historii této značky budou hráči díky editoru tratí moci vytvářet své oblíbené tratě s konkrétními motokrosovými moduly. Ale to není všechno! Také si mohou vybrat různá prostředí, do kterých trať umístí, a to s odlišnými prvky, jako jsou lesy, poušť, riviéra a další, které vyjdou krátce po premiéře. Tratě vytvořené hráči je možné sdílet s komunitou a soutěžit na nich!

Společnost Milestone také nabídla náhled na nový režim jménem The Waypoint. Ten bude zasazený na Playground, kde mají hráči volnost pohybu, a umožní jim navrhovat vlastní off-roadové cesty, rozmísťovat na zem kontrolní body, závodit podle nich a zajet nejlepší kolo. Hráči pak budou moci své výtvory sdílet a vyzvat komunitu! Čekají vás nekonečné uživatelské výzvy, díky kterým zjistíte, kdo je skutečným králem Playground!

Watch on YouTube

Hra MXGP 2019 vyjde po celém světě 27. srpna na PlayStation 4, Xbox One a Windows PC / STEAM a umožní hráčům závodit se všemi jezdci, motorkami a týmy z aktuální sezóny na tratích z kalendáře pro rok 2019.

Read this next