If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přehled všeho z Resident Evil Showcase a hodinové demo Gold edice Village z nové perspektivy

Remake čtyřky, sběratelka, Re-Verse, datadisk...

Společnost Capcom v noci na dnešek ve svém vysílání přinesla aktualizace informací pro řadu projektů ze série Resident Evil.

Nejprve tu máme rozšířený pohled na Shadows of Rose, děsivou novou příběhovou kapitolu z Winters’ Expansion a velmi žádaný režim třetí osoby. The Winters’ Expansion a Resident Evil Village Gold Edition, balíček DLC a hlavní hry, vyjdou 28. října 2022 pro PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One a PC prostřednictvím služby Steam.

Hráči, kteří si předobjednají nyní, získají Outfit Street Wolf jako speciální bonus, který si hrdinka Rose Winters oblékne, když prozkoumává tajemnou říši vědomí při hledání léku na její nechtěné schopnosti. Než dorazí Winters’ Expansion a Resident Evil Village Gold Edition, budou mít hráči také možnost zažít oceněnou kampaň z nové perspektivy. Nyní je k dispozici 60minutové demo s režimem třetí osoby rozšíření.

Resident Evil™ Re:Verse, multiplayerový zážitek zdarma pro všechny vlastníky Resident Evil Village, bude pokračovat v oslavách akcí s předběžným přístupem, která začíná v pondělí 24. října 2022 ve 16 hodin a potrvá do úterý 10. 26. 2022 v 8 hodin. Plná hra má být spuštěna 28. října 2022 a bude podporovat cross-play na všech platformách. Další obsah je také na cestě pro Resident Evil Re: Verse v budoucích aktualizacích, včetně dalších přeživších, stvoření, zón, kostýmů a misí s výzvami. Aby si hráči mohli hru užít, musí se zaregistrovat do ID Capcom a propojit svůj účet s platformou, kterou si zvolí.

Producent Resident Evil 4 Remake, Yoshiaki Hirabayashi, zase přinesl příběhový trailer, který předznamenává, jaká překvapení čekají na nové hráče i vracející se fanoušky. Záběry z trýznivého prvního setkání Leona S. Kennedyho s Ganados ukazují, jak vývojový tým zavádí moderní designové techniky a nejmodernější grafiku, aby věrně znovu vytvořil a dodal hloubku vize původní hry. Ukázal přitom jen některé z nových způsobů, jak Ganados útočí, pronásleduje a obchází Leona s ohromující rychlostí a zuřivostí. Aby mohl Leon překročit tenkou hranici mezi přežitím a ponurým osudem, Leonův arzenál zbraní a manévry pro boj na blízko nyní zahrnuje schopnost odrazit nepřátelské útoky a zasadit dokončovací rány svým nožem.

Předělávka čtyřky bude k dispozici i jako „Deluxe Edition“ a „Sběratelská edice“. Pouze digitální „Deluxe Edition“ obsahuje další herní obsah, včetně kostýmů, zbraní, mapy pokladu a dalších. Mezitím „Sběratelská edice“ pouze ve fyzické krabici obsahuje vše z „Deluxe Edition“, stejně jako figurku Leona, fyzickou mapu, uměleckou knihu a další. Ti, kteří si předobjednají standardní edici, obdrží herní odměny, včetně „Attaché Case: Gold“ a „Special Charm: Handgun Ammo“, zatímco předobjednávky edice Deluxe nebo Collector's zahrnují také „Attaché Case: Classic “ a položky „“Special Charm: Green Herb”. Tyto položky přizpůsobení nabízejí specifické herní schopnosti, pokud jsou použity.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

Resident Evil 4 Remake

Video Game

Resident Evil Re:Verse

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

See 1 more

Resident Evil Village

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments