If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přepravní pouzdro NNS4000 slouží nejen pro konzoli

Vejde se tam mnohem více věcí.

V tomto oficiálně licencovaném luxusním přepravním pouzdru můžete bezpečně převážet nejenom svou oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model, ale i vybrané příslušenství.

Do spodní části pouzdra, přepažené polstrovaným oddělovačem a doplněné dvojicí elastických pásků, můžete podle potřeby vložit buď dokovací stanici, herní ovladač Pro Controller, nebo držák Joy-Con Grip s připojenými ovladači, a také napájecí adaptér a propojovací HDMI kabel. Horní část pouzdra je poté určena pro samotnou konzoli Nintendo Switch nebo Nintendo Switch – OLED Model, přičemž polohovatelný stojánek, který je nedílnou součástí pouzdra, ochrání při jeho zavření obrazovku i páčky konzole před sebemenším poškrábáním či poškozením. Pouzdro lze také pohodlně přenášet za pevné držadlo.

Pod konzolí se navíc nachází prostor pro dvě přiložená plastová pouzdra na herní karty, z nichž do každého se vejdou čtyři herní karty, a balení rovněž obsahuje dvě plastová pouzdra na microSD karty, každé s kapacitou dvou microSD karet, která se vejdou do libovolné pozice ve větších pouzdrech na herní karty.

Luxusní přepravní pouzdro NNS4000 je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments