Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přes víkend zdarma Company of Heroes 2 a Saints Row 4

Pouhý půlrok staré áčkové hry kompletně k vyzkoušení.

Když na přesyceném trhu nezabírají už ani masivní slevy, dáme jim to rovnou zdarma. A budeme doufat, že něco utržíme na přídavcích nebo na těch, které začnou bavit a budou chtít pokračovat v hraní delší dobu. A že to hry pořádně zpopularizuje, díky čemuž se o ně začnou zajímat i ti, kteří by si je jinak nikdy nekoupili a vzroste tak hodnota značek do budoucna.

S asi nějakou takovou vizí rozjel dnes Steam novou akci, která není první svého druhu, přesto si troufáme říci, že je malým milníkem. Poskytuje volný přístup ke dvěma teprve půl roku starým AAA PC hrám, které jsou velmi kvalitní a dobře se prodávaly: k Saints Row 4 z loňského srpna a k Company of Heroes 2 z loňského června. Pokud byste si dnes obě koupili v krabicích, dáte za ně přes tisíc korun.

Funguje to podobně jako časově omezená dema: zde si nainstalujte ulítlou městskou akci a zde válečnou real-time strategii od Relicu. Stačí vám k tomu mít jen klienta Steamu.

Jejich veškerý obsah můžete hrát bezplatně až do 22:00 v neděli 19. ledna, poté oprávnění přístupu k plným verzím Steam ukončí a už je nespustíte. Ale i v pondělí ještě půjde koupit obě hry s výraznou slevou, pokud vás chytnou natolik, že je budete chtít hrát dál.

Videopreview Company of Heroes 2

Read this next