Skip to main content

Příštími PC hrami zdarma budou Abzu a Rising Storm 2: Vietnam

+ říjnové duo k PlayStation Plus velmi zaujme.

Tento čtvrtek se Epic moc nevytáhl, jako by snad věděl, že je tento týden spousta jiných novinek k hraní, jako Star Wars Squadrons či Crash Bandicoot 4.

Poskytl dnes všem zdarma pouze loňskou indie plošinovku Pikuniku (neplést s Pikmin na Nintendu) od Devolver Digital, která bude k mání do 8. října.

Watch on YouTube

Příští čtvrtek ji však nahradí dvě zajímavější hry: jednak podmořské dobrodružství Abzu od tvůrců Journey a Flower (recenze s doporučením od Martina Zavřela z 2016).

Druhou hrou se pak stane Rising Storm 2: Vietnam, tedy multiplayerová akce od Tripwire Interactive, jejíž hodnotu trochu sráží dřívější Free-2-Play víkendy na Steamu, leč zde na Epicu si ji můžete nechat natrvalo.

Velká spokojenost může panovat u desítek milionů předplatitelů služby PlayStation Plus. V tomto měsíci k ní totiž dostanete hned dvojici zajímavých her té nejvyšší možné kategorie (na rozdíl od toho, co přináší Xbox Live with Gold).

Od 6. října si budou moci stáhnout plné PS4 verze závodů Need for Speed: Payback od EA a pak akční RPG Vampyr od Dontnod Entertainment o upírském doktorovi v Londýně roku 1918.

Více informací o obou hrách na PS Blogu.

Read this next