Skip to main content

Příběh neobyčejné mladé jeptišky v Indika

Náboženské ideály se v Rusku střetávají s drsnou realitou,

Putujte alternativním Ruskem přelomu 19. a 20. století a z pohledu třetí osoby zkoumejte svět, ve kterém se náboženské ideály střetávají s drsnou realitou všedních dní. INDIKA vypráví příběh neobyčejné mladé jeptišky, která se vydává na cestu sebepoznání v doprovodu neobvyklého, rohatého společníka…

Navenek se Indika jeví jako typická jeptiška, která se ze všech sil snaží přizpůsobit obtížnému a monotónnímu životu v klášteře. Jejím pokorným a nevinným zjevem se však nenechte zmást, neboť tato mladá dívka skrývá před svým okolím děsivé tajemství – a sice, že rozmlouvá se samotným ďáblem! Je to právě toto neobvyklé spojení, co ji zavede z bezpečné náruče klášterních zdí do vnějšího světa, ve kterém se komedie divokým způsobem prolíná s tragédií v tradici děl největších ruských spisovatelů.

Čelte s Indikou během jejího putování nespočtu otázek na téma náboženství a podřizování se autoritám a pomozte jí nalézt na ně odpovědi dřív, než dosáhne konce své životní poutě.

  • Prožijte dobrodružství, ve kterém se originální příběh mísí s temným smyslem pro humor.
  • Připojte se k mladé jeptišce Indice na její náročné cestě za sebepoznáním.
  • Seznamte se se samotným ďáblem, doprovázejícím Indiku na její pouti.
  • Prozkoumejte skryté hlubiny Indičiny duše a řešte při tom jedinečné logické výzvy.
  • Cestujte surrealistickými krajinami Ruska pokřivenými odrazem Indičiny mysli.
  • Odhalte Indičinu pohnutou minulost prostřednictvím 2D pixelových miniher.

Third-person dobrodružná hra INDIKA vychází krabicově pro herní konzoli PlayStation 5 v roce 2024. Fyzická edice obsahuje navíc digitální soundtrack.

Read this next