Skip to main content

Příběhový trailer Spider-Man 2 v lokalizované verzi, Venom a limitovaná edice PS5

Souhrn ze San Diego Comic-Conu.

Během včerejšího panelu v historické Hall H Comic-Conu v San Diegu odhalili Insomniac Games nové vzrušující informace ohledně jejich chystané hry Marvel’s Spider-Man 2, která vyjde exkluzivně na konzoli PlayStation 5 již 20. října 2023.

Panel začal zbrusu novým trailerem, který nastínil příběh této očekávané hry. Když Kravenovi lovci dorazí do města, začíná tím záhada, proč tam jsou,koho a co loví. Zatímco se Spider-Mani a MJ hlouběji zabývají Kravenovými motivacemi, symbiont začíná ohrožovat marvelovský New York a všechny, na kterým jim záleží.

Jak si mnozí mohli všimnout v Gameplay traileru k Marvel’s Spider-Man 2 z květnové prezentace PlayStation Showcase, Peterův nový černý oblek má vliv na jeho osobnost a dal mu nové mocné schopnosti symbiontů. V novém traileru je vidět, jak tyto schopnosti ovlivňují jeho vztahy s Milesem, MJ a Harrym.

Rozšířený marvelovský New York nabídne nová místa. Hráči se nyní budou moci přehoupnout přes East River a prozkoumat Brooklyn a Queens. Také ikonický Coney Island debutuje v tomto traileru.

Fanoušci mohou v novém traileru spatřit i bližší pohled na monstrózního Venoma. Chcete-li zjistit více o tom, jak v Insomniac Games vytvářeli příběh tohoto monstra anavrhovali jeho postavu, nebo se jen podívat na nový trailer, navštivte PlayStation Blog. Lokalizovaný story trailer najdete zde.

Panel byl zakončen první pohledem na nový Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition bundle konzole PS5, který se pyšní krásným designem s motivy hry. Hrozba Venoma a symbionta bude jednou z nejhrozivějších výzev, kterým budou dva Spider-Mani čelit. Návrhy mají za cíl odrážet intenzitu symbionta a jeho schopnost transformace a síly s převzatým designem pro konzoli PS5 a bezdrátový ovladač DualSense.

Předprodej Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition PS5 Console Bundle, stejně jako PS5 Console Cover Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition, PS5 Digital Edition Console cover Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition a DualSense Wireless Controller Marvel’s Spider-Man Limited Edition, bude zahájen 28. července 2023 u vybraných prodejců.

Read this next