Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přídavky do Wasteland 2, State of Decay 2 a Sea of Thieves

Cult of the Holy Detonation i v re-edici.

Druhé velké rozšíření pro Wasteland 3 představili inXile během streamu z Gamescomu.

Jmenuje se Cult of the Holy Detonation a je trochu ve stylu Falloutu.

Vyleze 5. října 2021 buď jako DLC (Expansion Pass za 20 dolarů) nebo v rámci re-edice Colorado Collection (i s předešlým přídavkem a základní hrou za 60 dolarů).

Hraní má být odlišné od dřívějška díky na úkolech založených bojích, které neskončí, než je mise hotova, ať už jde o záchranu vězňů či narušení rituálu podivného kultu. Navštívíte Cheyenne Mountain, kde dvě soupeřící frakce se zmutovanými kulty válčí o experimentální reaktor. Tak jako v originálu mají vaše volby vliv na rozvoj příběhu, například když se vydáte na pokec do osad členů kultu.

Watch on YouTube

Kdo doufal v něco o State of Decay 3 (údajně na Unreal Engine 5), toho možná mírně rozladilo, že dostane jen další přídavek pro poslední díl tohoto zombie online survivalu.

Už 1. září bude venku bezplatné DLC Homecoming, které přinese mapu Trumbull Valley z jedničky do State of Decay 2: Juggernaut Edition, které už mimochodem dosáhlo deset milionů hráčů. Ovšem tato mapa bude úplně jiná, než jak ji znáte, aneb taková evoluce apokalypsy, i se dvěma dosud nepřístupnými lokalitami.

Poznáte tam nové postavy a příběhy, navštívíte šest nových základen, využijete nové zbraně či obleky, které prý nikde jinde k nalezení nejsou.

Watch on YouTube

V námořní onlinovce Sea of Thieves se zase ode dneška do 7. září koná koná událost Mayhem Ship Set, kde bude rozpoután chaos s výbušninami, protože to je propojení se sérií Borderlands:

Watch on YouTube

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Sea of Thieves

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

State of Decay 2

Xbox One, PC

See 1 more

Wasteland 3

PS4, Xbox One, PC, Mac

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments