If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prince of Persia někdy mezi dubnem 2022 až březnem 2023

+ odložena i F2P odbočka The Division.

Není to úplně odklad v pravém slova smyslu, protože o odsunu 2022 se už vědělo. Pouze jsme dostali přesnější okno, na kdy francouzský výrobce nyní míří.

Remake Prince of Persia: The Sands of Time, který měl původně vyjít letos v březnu, se má objevit až někdy mezi dubnem 2022 až březnem 2023, tedy v příštím fiskálním roce UbiSoftu.

"Víte, je to velmi oblíbená značka a potřebujeme proto adekvátně času, abychom se ujistili, že hra naplní očekávání hráčů," vysvětlil finanční ředitel Frédérick Duguet před akcionáři.

Podobný osud postihl Free-2-Play odbočku The Division s názvem Heartland. Tento samostatný zážitek, který má poskytnout novou perspektivu na univerzum v novém zasazení, též sklouzl až na období začínající dubnem 2022.

"Jak jsme už řekli, testování našich F2P titulů stále probíhá a získali jsme z něj cennou zpětnou vazbu. Náš tvůrčí tým je odhodlán udělat hru přístupnou pro široké publikum," vysvětlila firma. Narážela tím částečně i na dřívější únik z PvEvP režimu Storm pro 45 hráčů.

Poslední odloženou hrou od UbiSoftu je hudební hra Rocksmith+, která namísto léta 2021 opět dorazí až někdy v dalším fiskálu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments