If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Project Gotham Racing 5 na cestě?

Zvukaři si nahráli automobil Tesla Roadster.

Velmi nečekané odhalení svým čtenářům přichystal blog výrobce automobilů Tesly. Jeden ze zaměstnanců na něm totiž asi nechtěně prozradil, že v továrně se nedávno stavili zvukaři z Microsoft Game Studios, kteří si potřebovali nahrát zvuky automobilu Tesla Roadster.

A protože "někteří z nich byli z týmu pracujícího na sérii Forza Motorsport, jiní od Project Gotham Racing", lze z toho s trochou představivosti vyvodit, že ony nahrané zvuky budou dost možná použity v dosud neohlášeném Project Gotham Racing 5. Dalším, možná pravděpodobnějším vysvětlením by mohlo být, že by tento vůz měl co dočinění s eventuálním přídavkem pro Forza Motorsport 3.

Závěrem se sluší připomenout, že s pokračováním série Project Gotham Racing to dříve nevypadalo příliš nadějně. Její tvůrce z Bizzare Creations odkoupili před dvěma lety Activision Blizzard, pro něž nyní dokončují nové závody Blur pro zimní vydání. Nicméně, práva na Project Gotham Racing zůstala Microsoftu, který by tak pátým dílem musel pověřit nějaké nové vývojářské studio (zřejmě Turn10, tvůrce Forzy). A jak známo, tato převzetí zavedených sérií někým jiným se v minulosti moc neosvědčila.

Microsoft pochopitelně celou věc zatím nijak nekomentoval. UPDATE: vše se vysvětlilo o den později, nahrávku pořizovali lidé z Ruffian Games pro úplně jinou hru Crackdown 2.

Comments