Skip to main content

Propojení Zaklínače s Monster Hunter World je venku + video

Nová mise dokonce s větvením příběhu a dialogy.

Svého času promarněný přídavkový potenciál Zaklínače 3 je dnes trochu napraven. Kdo tedy nechce čekat roky na příští dobrodružství Geralta či jeho následníka, má šanci.

Pro PS4 a Xbox verze akční hry Monster Hunter World totiž vyšla aktualizace se zaklínačským obsahem. Je ke stažení zdarma a zatím jde o sérii úkolů pro singleplayer (pro PC verzi MHW má být k dispozici později).

Přístupná je všem lovcům s hodnocením 16 a vyšším. Ti se v misi s názvem "Contract: Trouble in the Ancient Forest" vypraví za stopováním Leshen, mýtické kreatury, jejíž zabití vyžaduje pořádné schopnosti profesionála.

Watch on YouTube

Geralt je zde v anglické verzi nadabován stejným hercem jako v Zakínači (Doug Cockle), disponuje svým typickým mečem a bojovou magií. Ba co víc, stejně jako v polském RPG se i tady zapojíte do dialogů s různými postavami a příběh se větví na základě vašich voleb!

15. února pak proběhne multiplayerová událost pro ty nejzkušenější lovce (Hunter Rank 50+) s ještě vražednější verzí Leshen. Tento Contract: Woodland Spirit potrvá jen do 1. března. Odměnou bude přístup k Ciri a sadě brnění.

Read this next