Skip to main content

Prozkoumejte australskou divočinu v remasteru tasmánského tygra

Kouzelná trojrozměrné plošinovka již koncem týdne.

Zdar kámo! Jeden v tom občas může mít zmatek, a tak mi dovol připomenout ti, o co tu vlastně kráčí... Jsi TY, poslední tasmánský tygr. Vychovala tě rodina bilbíků a na svoje skutečné rodiče si už skoro nevzpomínáš. Vždycky jsi měl za to, že všichni ostatní tasmánští tygři už dávno zemřeli.

Pak ti ale bunyipský stařešina prozradil, že tvoje rodina je pořád naživu, jen uvězněná v čase snění. Hlavně klid... nerozčiluj se... nemusí tam totiž zůstat napořád - záleží jen na tom, jestli máš chuť na trochu dobrodružství!

Hluboko v outbacku je totiž takový zářící portál, který funguje jako brána do času snění. A kolem něj je ve skále vytesáno několik otvorů, ve kterých kdysi spočívalo pět prastarých mystických talismanů. Jediné, co musíš udělat, je najít všech pět talismanů, vložit je do otvorů a portál do času snění se zase otevře!

Ale ještě než se zvencneš radostí, je tu jeden „malý" problém. Víš, je tu jistý prohnaný kasuár - boss Cass - který po těch talismanech pase jakbysmet. Ano, ten boss Cass. Ten, který tvou rodinu v čase snění uvěznil a který navíc taky nařídil odstranit ze všech obchodů ve školách masové koláče. A pokud máš pocit, že nic z toho z něj ještě nedělá megapadoucha, pak věz, že k tomu všemu napříč celým outbackem pochytal do klecí hromadu tvých bilbíkovských přátel... prý kvůli včas nevráceným knihám z knihovny... Každopádně, jestli chceš ten portál otevřít, budeš se muset k těm talismanům dostat dřív než on a jeho poskoci!

Žádný strach, nebudeš na to sám! Je tu spousta přátel, kteří ti cestou pomůžou, včetně mě - tvého starého kámoše Maurieho. Takže pojďme na věc, najděme ty talismany a zachraňme tvou rodinu!

3D dobrodružná plošinovka TY the Tasmanian Tiger HD vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch 29. října 2021. Pokud si hru včas předobjednáte, získáte navíc některý ze čtyř tematických smaltovaných odznáčků - s motivem záchranného týmu Bush Rescue, Maurieho, Shazzy nebo TYe.

Vysvoboďte TYovu rodinu z času snění a zabraňte hanebnému géniovi bossu Cassovi v jeho plánu sesadit savce z vrcholu potravního řetězce.

Prozkoumejte sedmnáct úrovní australského outbacku v jejich trojrozměrné plošinkové kráse ze staré školy.

Třináct odlišných bumerangů, včetně mrazivého, ohnivého a mocného zkázonosného.

Zmodernizovaná grafika, včetně vylepšených stínů, odrazů, vysokých rozlišení a 60 snímků za vteřinu.

Nový herní „hardcore" režim.

Nové skiny pro TYe.

Režisérská verze nazvučení.

Pouze Nintendo Switch: Podpora funkce HD Rumble a pohybového ovládání.

Pouze PlayStation 4: Přes 35 trofejí, včetně jedné platinové, plus žebříčky pro režimy „Speed Run" a „Time Attack".

Pouze Xbox One: Přes 35 achievementů, plus žebříčky pro režimy „Speed Run" a „Time Attack".

Read this next