Skip to main content

První detaily o Assassin's Creed pro 2012

Dojde k dokončení Desmondova příběhu.

Příběh, který začal v Assassin's Creed z roku 2007, bude ukončen ještě před prosincem 2012. Ubisoft Montreal totiž prozradil, že příběh Desmonda by měl být příští rok dovyprávěn.

"V Assassin's Creed jsme v příběhu naznačili, že by mělo v prosinci 2012 dojít ke konci světa," řekl Eurogameru Alexandre Amacio, kreativní ředitel Revelation. "To datum se rychle blíží a ten vyprávěný příběh bychom měli ukončit ještě, než k tomu datu dojde."

"Bylo by od nás dost hloupé vytvářet takovou téměř realitu a pak mít konec příběhu až po tom datu ve skutečnosti," dodává.

Jakmile bude příběh Desmonda ukončen, sérii Assassin's Creed by měl převzít zase nový hrdina.

"Assassin's Creed je o cyklech. Máme cyklus Ezia, máme cyklus Altaira. Oba tyhle cykly budou uzavřeny v Revelations. A pak máme cyklus Demonda, který by měl skončit v prosinci 2012." Pokud se v tom přestáváte vyznávat, znamená to v podstatě, že po chystaném Revelations vyjde ještě jedna hra v roce 2012.

A až pak přijde na řadu Assassin's Creed 3, pravděpodobně už na konzole nové generace. "V téhle sérii existuje ještě spousta dalších cyklů - a o to jde. Naším hřištěm je celá historie."

Alexandre Amacio ale zároveň řekl, že s ukončením tohoto cyklu trošku změní strategii v rychlosti vydávání nových pokračování. "Další cykly už nebudou ve stejné struktuře, čímž dostaneme více času na vývoj."

Read this next