If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První díl The Division na PC natrvalo zdarma

+ nový název pro Gods and Monsters.

S návratem do školních lavic a z prázdnin připravil francouzský výrobce další rozdávání.

Na této stránce můžete mít bezplatně plnou verzi online týmové střílečky z New Yorku z roku 2016 na motivy děl Toma Clancyho.

"Ubisoft vám s radostí nabízí hru Tom Clancy's The Division. Svou hru zdarma si můžete vyzvednout od 1. září 09:00 do 8. září 10:00 (vašeho místního času) a pak ji hrát, kdykoliv budete chtít!"

Důležité tedy je, že to není jen časově omezený přechod na Free-2-Play model, nýbrž kdo si o hru v uvedeném období požádá, zůstane mu natrvalo zdarma.

Nemusí se to jevit jako nějaké terno, když byla dvojka dostupná asi za dolar či pár eur, ale The Division bylo svého času velmi úspěšné a výdělečné. Pak počet hráčů rychle opadl, na což tvůrci reagovali překopáním kritizovaných herních mechanismů a přidáním spousty dalšího obsahu pro zabavení na delší dobu. Čili dát hře druhou šanci je nyní více než opodstatněné a její kvalita je rozhodně vyšší než u většiny běžných Free-2-Play záležitostí.

Tchaj-wanská ratingová organizace jinak proklepla Immortals: Fenyx Rising od UbiSoftu, což je pravděpodobně nový název pro odkládanou hru Gods and Monsters, v níž hrajete za postavu jménem právě Fenyx. Předpokládá se, že k prezentaci hry dojde během dalšího streamu této firmy někdy tento měsíc.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments