Skip to main content

První info o Ninja Gaiden 3

Hrdina zjistí, jaké to je doopravdy zabít.

Nejnovější číslo PSM odhalilo podrobnosti o akční bojovce Ninja Gaiden 3. Ta by měla hlavního hrdinu Rju Hajabusu předvést v ještě temnějším světle než doposud.

Samotný příběh se bude točit kolem Hajabusova stylu života, osudu, pocitů a myšlenek, přičemž sami autoři protagonistu označují za "temného japonského hrdinu".

Třetí díl přidá na brutalitě především proto, aby si hráči sami uvědomili, jaké to je někoho opravdu zabít. "Je pro nás velmi důležité hráčům ukázat, že násilí není jen o krvi a vizuálním efektu," cituje PSM lead designéra Josukeho Hajašiho.

Ninja Gaiden 3 neobsáhne nové hratelné postavy, od předchozích dílů se naopak bude lišit obtížností. Ne že by byl jednodušší, jen má víc fungovat jako celek, aby si ho užili zároveň nováčci a přitom také hardcore hráči, což nepřímo naznačuje přizpůsobitelnou obtížnost.

Třetí díl má obsahovat také komplexní multiplayerový mód. Zda bude hra podporovat pohybový ovladač PlayStation Move zatím autoři nechtějí říct. Více se očekává na červnovém odhalení hry během E3.

Read this next