Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První pořádný pohled na co-op Suicide Squad, vyžaduje neustálé připojení i v singlu

+ Rocksteady odpovídají ve FAQ na časté otázky.

Koncem května vycházející komiksová hra od Rocksteady předvedla šest minut z kooperativní hry, což se děje vůbec poprvé a celé to logicky připomíná nyní už odpískané Marvel's Avengers.

Čtveřice King Shark, Deadshot, Harley Quinn a Captain Boomerang se tady snaží zachránit Lex Luthora ze spárů Brainiaca. V rozlehlém městě jsou ukázány jejich speciální schopnosti a vymakané pohybové možnosti pro přesun po prostředí. Musí použít týmovou taktiku i boje na blízko, aby sejmuli obří dělostřeleckou věž v Metropolis.

Studio Rocksteady souběžně publikovalo nový FAQ, podle nějž bude zdejší singleplayerové hraní plnohodnotné, leč vyžadovat neustálé připojení k internetu (nejen online co-op). Aneb je z toho jasné, že Suicide Squad: Kill the Justice League bude skutečně živou službou a že to slouží jako DRM, z čehož pramení obavy, co se stane po případném vypnutí serverů za pár let.

Podporován bude cross-play mezi jednotlivými verzemi, ale pro užití si všeho na PS5 či Xbox Series musíte mít placené služby typu PS Plus a Xbox Live Gold.

Konzolové verze budou dle vývojářů cílit na chod v 60 snímcích za vteřinu, zatímco PC specifika mají být odhaleny blíže vydání. Ve hře budou kosmetické zakoupitelné předměty z herního obchodu, ale pouze volitelné, žádné lootboxy.

Dodatečný obsah do Suicide Squad, jako jsou další postavy či mise, budou zdarma, ale hráči musí něco dokázat, aby si je odemkli. Vedle toho tady budou Battle Pass s novými obleky, emoji či věcmi na přizpůsobení, které budou jak zdarma, tak ve vyšší úrovni placené.

Read this next