Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předvedení letní olympiády v Japonsku, která letos proběhne jen ve hře

+ výčet 15 disciplín, detaily.

Neptejte se nás, proč tahle hra vyjde v Japonsku už letos 24. července (2019, jen pro PS4/Switch), když se tam letní olympiáda koná až příští léto (2020). To asi ví jen Sega, každopádně v Evropě si musíme na její uvedení na trh počkat do příštího roku a asi to bude i na vícero platformách.

Dnes zveřejněný první trailer Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game (Xzone.cz) předvádí spoustu zahrnutých disciplín, jichž bude celkem patnáct.

Mezi nimi je sprint na 100 metrů, volný styl i překážky, skok do dálky, hod kladivem, plavání, štafeta, baseball, fotbal, basketbal, plážový volejbal, box, horská kola na okruhu, tenis pro jednotlivce i dvojice, což platí i pro stolní tenis.

Výrobce slibuje realistické ztvárnění dějiště, včetně hlavního olympijského stadionu.

Watch on YouTube

Použít budete moci čtyři režimy: Olympic Games (dva hráči proti sobě i lokálně, nebo čtyři online soutěží o medaile), Rank Games (hodnocené online hraní), Training (singleplayerový trénink kterékoli disciplíny pro vylepšení schopností) a My Data (zobrazení vašich statistik, i celonárodní soutěžení o medaile).

Počítá se také s přizpůsobením avatara, jeho tváře, stavby těla, vlasů, očí, nosu, brýlí, vousů atd. Poté ho oblečete do sportovních hadrů či každodenního oblečení, které se vám další odemkne za podané výkony.

Read this next