If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Průzkum EA naznačuje úvahy o offline hraní SimCity

A o co dalšího by se v DLC mohlo rozrůst?

Neberte to za nějakou hotovou věc ani jako oficiální potvrzení vytouženého offline hraní. V této chvíli se nejedná o nic jiného než o pouhé úvahy, k čemu by se evenutálně dalo někdy přistoupit a jakým směrem se ve vývoji hry dál vydat. Ale fakt, že to přímo výrobce zařadil do nabídky, působí mírně optimisticky.

EA dnes rozeslali vybraným fanouškům (hráčům) SimCity dotazník, ve kterém se ptají na ohlasy a názory na zvažovaná rozšíření do budoucna. Jednou z možností je i "offline nebo online hraní v samostatném městě, které není propojeno s ostatními, za pomoci cheatů a odemykání."

To naznačuje, že v Maxisu nad touto požadovanou funkcí asi stále přemýšlejí a pokud pro ní bude hlasovat dostatek lidí, mohou ji teoreticky do hry implementovat, o čemž dříve říkali, že to kvůli technickému řešení nelze.

Jiné nápady z dotazníku do případných DLC, datadisků nebo patchů zahrnují např. rozšíření hry do vzduchu nad město (supermrakodrapy, letecká přeprava, více obyvatel - řešilo by malé mapy) nebo futuristické a ekologické/zelené téma měst.

Jak je z průzkumu patrné, tvůrci přemýšlejí nad užitečným obohacením herních mechanismů, jako je přidání metra a monorailu, nástroje pro obnovu po živelných pohromách, zvýšení či snížení cesty, těch s jednosměrným provozem, možností definovat až deset zastávek pro autobusy ala Transport Tycoon, importování Simů, evoluci města během 200 let, společné stavění s přáteli jednoho města v tutéž dobu, úpravu terénu, personalizaci, tématické balíčky z Londýna a Německa, kulturní balíčky atd. atd.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

SimCity 5 (2013)

PC, Mac

Related topics
PC
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments