Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PS3 patch Ghostbusters zlepšuje grafiku

Zvyšuje rozlišení na stejné jako na X360.

Když vyšla hra Ghostbusters na Playstation 3, všichni si toho všimli na první pohled. Grafika PS3 verze byla PODSTATNĚ ošklivější, než ta na Xbox 360 a krásně to dokazuje například tento obrázek. Terminal Reality si to vzali k srdci a začali pracovat na nápravě.

Ta konečně přichází v podobě patche, který by měl vizuální stránku podstatně vylepšit.

Tvůrci dokonce tvrdí, že díky tomuto patchi se zvýší rozlišení Ghostbusters na PS3 na stejné, jaké má Xbox 360 (tam běží hra v 720p).

Také opravuje nějaká místa, ve kterých hra zamrzala a konečně také budete moct odemknout dva achievementy - Pay Day a Capture All Most Wanted Ghosts - které dříve nefungovaly.

aktualizace: Dle prvních testů rozlišení PS3 verze rozhodně nestouplo na 720p. Původní rozlišení činilo 960x540, po aplikování patche hra běží v rozlišení 1024x576, což je pořád podstatně méně než 1280x720, na kterém běží Xbox 360 verze. Tvůrci ale vylepšili aliasing, takže hra skutečně vypadá mnohem ostřeji než původní verze. Pořád je ale hodně daleko za X360 verzí. Na zajímavé srovnávací obrázky se můžete podívat na našem mateřském Eurogameru.

Read this next