If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Psychedelická hororovka Happy Game vyjde ve fyzické podobě

Xzone edice.

Slavné české herní studio Amanita Design loni vydalo netradiční hororovou klikací adventuru Happy Game, která si u hráčů i kritiky vysloužila nesmírně kladné přijetí. Nyní se sběratelé a fajnšmekři dočkají také její fyzické podoby, která se připravuje v rámci Xzone Edice.

Happy Game je v pořadí už šestým přírůstkem do edice českých her v luxusním fyzickém balení, která vzniká v produkci Xzone. Fanoušci se tak nemusí spokojit pouze s digitální hrou na virtuální poličce, ale mohou si ji pěkně osahat a přidat do své sbírky.

Xzone Edice hororovky Happy Game přináší do série malou změnu v podobě horizontálního rozložení mini-artbooku, na němž lépe vyniknou unikátní kresby Járy Plachého – hlavního tvůrce hry z Amanita Design. Sběratelé se však nemusí obávat, že by jim nový formát nepasoval do poličky k ostatním. Díky pevnému papírovému přebalu Happy Game krásně zapadne do řady k ostatním hrám Xzone Edice.

Jak je už zvykem, balení obsahuje několik příjemných bonusů. Hráči se mohou těšit na exkluzivní černé samolepky se znepokojivými motivy, originální tetovačky i kartičku se sítotiskem na luxusním papíře a vlastnoručním podpisem Járy Plachého. Uvnitř balení je pak samozřejmě také Steam klíč pro aktivaci hry a fantastického soundtracku od kapely DVA. Happy Game Xzone Edice obsahuje dvojjazyčné česko-anglické texty. Rozměry jsou 148×210 mm, 54 stran. Doporučená maloobchodní cena činí 499 Kč a odhadovaným termínem je červenec 2022.

Předobjednávky na Xzone.cz právě začaly a později bude hra k dispozici také na Amanita Design Store.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments