Skip to main content

Psychedelická hororovka Happy Game vyjde ve fyzické podobě

Xzone edice.

Slavné české herní studio Amanita Design loni vydalo netradiční hororovou klikací adventuru Happy Game, která si u hráčů i kritiky vysloužila nesmírně kladné přijetí. Nyní se sběratelé a fajnšmekři dočkají také její fyzické podoby, která se připravuje v rámci Xzone Edice.

Happy Game je v pořadí už šestým přírůstkem do edice českých her v luxusním fyzickém balení, která vzniká v produkci Xzone. Fanoušci se tak nemusí spokojit pouze s digitální hrou na virtuální poličce, ale mohou si ji pěkně osahat a přidat do své sbírky.

Xzone Edice hororovky Happy Game přináší do série malou změnu v podobě horizontálního rozložení mini-artbooku, na němž lépe vyniknou unikátní kresby Járy Plachého – hlavního tvůrce hry z Amanita Design. Sběratelé se však nemusí obávat, že by jim nový formát nepasoval do poličky k ostatním. Díky pevnému papírovému přebalu Happy Game krásně zapadne do řady k ostatním hrám Xzone Edice.

Jak je už zvykem, balení obsahuje několik příjemných bonusů. Hráči se mohou těšit na exkluzivní černé samolepky se znepokojivými motivy, originální tetovačky i kartičku se sítotiskem na luxusním papíře a vlastnoručním podpisem Járy Plachého. Uvnitř balení je pak samozřejmě také Steam klíč pro aktivaci hry a fantastického soundtracku od kapely DVA. Happy Game Xzone Edice obsahuje dvojjazyčné česko-anglické texty. Rozměry jsou 148×210 mm, 54 stran. Doporučená maloobchodní cena činí 499 Kč a odhadovaným termínem je červenec 2022.

Předobjednávky na Xzone.cz právě začaly a později bude hra k dispozici také na Amanita Design Store.

Read this next