Skip to main content

Ratchet and Clank: Drift Apart pro PS5 má přesné datum

+ trailer, předobjednávky, obal, cena.

Tak už je teď víceméně jisté, že Gran Turismo 7 nevyjde v první polovině letošního roku (minulý díl GT Sport má 9,5 milionu uživatelů). Černové okno totiž zabrala jiná přední exkluzivita pro PlayStation 5.

Ratchet and Clank: Drift Apart od Insomniacu vyleze přesně 11. června 2021. Cena je stanovena na 70 dolarů, což je nová hladina pro nextgen tituly.

Sony to oznámila na PS Blogu společně s novým trailerem a spuštěním předobjednávek.

Watch on YouTube

Tato sci-fi plošinovk, která při přechodu mezi dimenzemi naplno využije výkon nového hardwaru a bude tak výkladní skříní PS5, nabídne odemykatelný obsah za předobjednávku standardní či digitální Deluxe edice. V ní je navíc pár kusů brnění, artbook, soundtrack a další věci.

Zveřejněn byl také nový obal hry, která má být vhodná i pro úplné nováčky se sérií, díky samostatnému příběhu. Znalci dřívějších dílů v něm však naleznou odkazy na minulá dobrodružství. Zapomínat by se nemělo ani na ženskou ovladatelnou postavu Lombax.

Nyní už zbývá jen "maličkost", tzn. aby se dala někde sehnat PlayStation 5, protože nový Ratchet nebude existovat v old-gen verzi, na rozdíl od Spider: Man Miles Morales či Horizon Forbidden West.

Read this next