If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Red Dead bude mít také zombíky

Budou čtyři různé DLC.

Jak se zdá - kdo nemá v online multiplayeru nějaký mód se zombíky, ať se do hry jakkoliv nehodí, jakoby nebyl. Což znamená, že se takového módu dočkáme i jako stahovatelného přídavku do Red Dead Redemption.

Během následujících několika měsíců hodlá Rockstar na Xbox Live a PSN zveřejnit celkem čtyři stahovatelné přídavky, z nichž tři budou stát 9.99 dolarů a 800 Microsoft Points.

První DLC nazvaný Legends and Killers Pack by měl být zveřejněn počátkem srpna a bude obsahovat celkem devět nových multiplayerových lokací, čímž se vám v multiplayeru téměř zdvojnásobí počet míst, kde se můžete utkávat s dalšími lidmi. Tento přídavek navíc přinese i osm nových multiplayerových postav - mezi nimi i postavy z původního Red Dead Revolver. Součástí tohoto přídavku bude také nová zbraň - Tomahawk.

Druhý přídavek má název Liars and Cheats Pack a ten přinese do multiplayeru mód Attack and Defend, nové závodní koně, dalších osm nových postav a co je nejzajímavější, bude obsahovat také multiplayerovou verzi pokeru ze singeplayerového módu. Novou zbraní bude Explosive Rifle. Kdy by měl přesně vyjít, to bude ještě upřesněno.

Podobně bude upřesněno vydání také přídavku s názvem Free Roam Pack, který bude obsahovat další Free Roam mise, nové prozkoumatelné oblasti a zajímavá defenzivní místa. Cena tohoto přídavku bude ještě oficiálně oznámena.

Posledním oznámeným přídavkem je Undead Nightmare Pack, ve kterém "opuštěná města a hřbitovy obživnou". Zombíci! Tento přídavek bude možné hrát také v singleplayeru, do multiplayeru z něj můžete přenést osm zombie postav, ve světě také přibudou další potvory (zajisté řádně se rozpadající). Tento přídavek by pak měl vyjít na podzim.

Comments