Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Redfall díky DLSS 3 poběží na desktopových GeForce RTX 4070 a vyšších s více než 100 FPS ve 4K

Ovladače a benchmarky.

Nejnovější GeForce Game Ready ovladače jsou optimalizovány pro Redfall od studia Arkane Austin. Novinka nabízí majitelům GeForce RTX řadu technologií NVIDIA včetně NVIDIA DLSS 3, DLSS 2 a NVIDIA Reflex.

S využitím NVIDIA DLSS 3 se počet snímků za sekundu zvedá o desítky procent. Na GeForce RTX 4090 je nárůst 71 % a majitelé tak mohou hrát až při 188 FPS v rozlišení 4K s maximálním nastavením. U ostatních desktopových GPU této řady je nárůst podobný a díky tomu všechny modely od GeForce RTX 4070 výše umožní hrát s více než 100 FPS v rozlišení 4K, přičemž snímková frekvence u GeForce RTX 4080 dosahuje až na 148 FPS.

Hra také podporuje NVIDIA Reflex, který je integrován do DLSS 3. Snížení latence pomůže ještě více vylepšit zážitek z dynamické akce.

Po úspěšné otevřené betě zve společnost Blizzard hráče k zátěžovému testování serverů v rámci Diablo IV Server Slam, které se uskuteční 12. až 14. května. Hráči budou mít ještě jednu šanci získat speciální odměny, včetně balíčku Beta Wolf Pack a nové trofeje Mount.

S GPU GeForce RTX mohou hráči během testu aktivovat DLSS 2, který umožní hrát Diablo IV v nejvyšších detailech a rozlišeních při dostatečně vysoké snímkové frekvenci. Vydání Diablo IV je plánováno na 6. června a majitelé GeForce RTX řady 40 se mohou těšit na DLSS 3 pro ještě plynulejší počty snímků za sekundu.

DLSS se objevuje i v dalších nových titulech a integrováno je díky tomu do bezmála třech stovek her a aplikací. Aktuální novinky s jeho podporou jsou:

  • Showgunners (k dispozici již nyní s DLSS 2)
  • Daydream: (24. května s DLSS 2 a ray tracingem)
  • System Shock (30. května s DLSS 2)

Další výhody, které přinášejí nové ovladače zahrnují optimalizace hned od vydání pro zmíněné Showgunners a přidání optimálního nastavení na jedno kliknutí prostřednictvím GeForce Experience pro 2 nové tituly: Summoners War: Chronicles a KovaaK's.

Read this next