Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Remnant: From the Ashes pro Nintendo Switch má datum

Bude i u nás.

THQ Nordic dnes oznámili, že Remnant: From the Ashes vyjde 21. března 2023 na Nintendo Switch. Tato post-apokalyptická akční střílečka z pohledu třetí osob je z dříve dostupná také pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Jako jeden z posledních přeživších lidí se musíte sami nebo po boku až dvou dalších hráčů vydat vstříc hordám smrtících nepřátel a epických bossů, abyste se pokusili vybojovat pevnou půdu pod nohama, obnovit a získat zpátky vše, co bylo ztraceno.

Pozůstatek lidstva: Svět uvrhlo do chaosu prastaré zlo z jiné dimenze. Lidstvo se horko těžko snaží přežít, ale má technologii, která umožňuje otevírat portály do dalších světů a alternativních realit. Lidé musí projít těmito portály, aby rozluštili záhadu toho, odkud zlo přišlo, získali suroviny, aby vůbec přežili, a bojovali proti nepříteli, aby získali výhodu a mohli znovu vybudovat společnost...

Čekají vás nekonečné fantaskní světy: Prozkoumejte dynamicky generované světy, které se mění s každým průchodem hrou, vytvářejí nové mapy, střety s nepřítelem, příležitosti pro úkoly a události ve světě. Každý ze čtyř jedinečných herních světů je plný obludných obyvatel a prostředí, které vás pokaždé postaví před nové výzvy. Přizpůsobte se a zkoumejte… jinak vás čeká smrt.

Sbírejte. Vylepšujte. Specializujte se: Porážejte drsné nepřátele a epické bossy v nehostinném prostředí a získávejte zkušenosti, cennou kořist a materiály pro vylepšení, díky kterým si můžete sestavit arzenál šílených zbraní, zbrojí a modifikací, který vám umožní řešit každý střet desítkami různých způsobů.

Síla v počtu: Vtrhnout do jiných světů a zlikvidovat příčinu zla je nebezpečné a přežití vám nikdo nezaručí. Spojte se až se dvěma dalšími hráči a zvyšte své šance na přežití. Týmová práce je nezbytná, pokud chcete překonat ty nejdrsnější herní výzvy… a získat ty nejlepší odměny.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Remnant: From the Ashes

PS4, Xbox One, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments