Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Riot Games mají nové esportové plány pro Valorant

Rozšíření ekosystému.

Společnost Riot Games odhalila nové esportové plány pro Valorant. V sezóně 2023 vzniknou tři mezinárodní ligy jakožto nejvyšší úroveň soutěží. Nový model bude zahrnovat dlouhodobá partnerství bez vstupních poplatků pro vybraný počet týmů tak, aby byla zajištěna trvalá a dlouhodobá stabilita nejrychleji rostoucího esportu na světě.

Na podporu této iniciativy vydá společnost Riot Games nové prvky a události, včetně:

Třech nových mezinárodních lig, v nichž se týden co týden utkají nejlepší týmy světa. Ve třech mezinárodních ligách, které se skládají z týmů z Ameriky, regionu EMEA a Asie, se utkají nejlepší hráči v prostředí LAN a před živým publikem (pokud to zdravotní a bezpečnostní podmínky dovolí). V průběhu roku se nejlepší týmy z každé ligy kvalifikují do dvou mezinárodních turnajů Masters a VALORANT Champions, kde bude jeden tým korunován mistrem světa v této hře.

Nového soutěžního herního režimu přístupného každému hráči přímo v klientovi VALORANTu, jehož cílem je identifikovat ty nejlepší talenty na celém světě. Tento režim bude fungovat jako doplněk stávajících žebříčků a poskytne hráčům nový cíl nad rámec hodnocené hry, který se začlení do ekosystému esportu.

Spuštění nových domácích lig, jenž rozšíří příležitosti pro nadějné talenty, kteří touží po dosažení elitních mezinárodních lig. Nejlepší týmy z herního soutěžního režimu budou mít možnost utkat se s nejlepšími talenty ze svého regionu v rámci příslušných domácích lig. Společnost Riot Games prorazí novou cestu v oblasti esportových soutěží tím, že pro vybrané organizace upustí od jakýchkoli vstupních nebo účastnických poplatků, čímž podpoří dlouhodobé partnery na cestě k úspěchu.

„S VALORANTem chceme vybudovat nejnapínavější esport současnosti spolu s nejlépe řízenými, nejambicióznějšími a nejzajímavějšími týmy v oboru. Náš model dlouhodobého partnerství pro VALORANT jsme navrhli tak, aby týmy mohly prosperovat a budovat svůj business společně s celkovým růstem esportového ekosystému VALORANTu,“ říká Whalen Rozelle, Head of Esports Operations ve společnosti Riot Games a dodává: „Cílem dlouhodobých partnerství je úspěch, proto po vybraných organizacích nepožadujeme žádné vstupní nebo účastnické poplatky. Naším cílem je umožnit našim partnerům investovat své prostředky do podpory svých profesionálů a rozšiřování fanouškovské základny prostřednictvím vytváření ohromujícího obsahu pro fanoušky.“

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Valorant

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments