Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Road 96: Mile 0 bude prequelem s hudebními prvky a postavou odjinud

Příběhová adventura nekončí...

Vydavatel Ravenscourt a studio DigixArt před okamžikem ohlásili Road 96: Mile 0, což bude prequel úspěšné hry ze srpna 2021, která je i na Game Pass.

Nové dobrodružství vyjde 4. dubna 2023 pro PC, PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series a Switch.

Níže debutový trailer, obrázky a oficiální popisek tohoto DLC, o němž se zatím neví, zda bude zdarma či placené (pravděpodobná varianta).

"Road 96: Mile 0 je příběhová adventura s hudebními prvky od francouzského studia DigixArt, které stojí za úspěšnými tituly Road 96 a 11-11 Memories Retold a získalo již 5 ocenění Pégases Awards. V této hře od vydavatelství Ravenscourt se hráči střídají v rolích Zoe a Kaita, dvou teenagerů z různých prostředí a s odlišnými názory. Postupně objevují luxusní obytný komplex White Sands, kde žije smetánka Petrie, a kde pracují Kaitovi rodiče.

Zoe je jednou z postav hry Road 96. Pochází z bohaté části města a její otec pracuje pro vládu. Kaito je hlavní hrdina hry Lost in Harmony, který žije v méně privilegované oblasti. Ti dva jsou dobří přátelé, ale to se může brzy změnit. Cesta, kterou absolvují ve hře Road 96: Mile 0, prověří jejich přátelství a vše, v co věří. Říká se, že za peníze si štěstí ani přátelství nekoupíš. Tito teenageři jsou idealisté, kteří brzy zjistí, kam patří. Zůstanou přátelé i nadále?

Připomeňte si, co se stalo ve hře Road 96, a co přimělo Zoe utéct z domova. Hrajte za Zoe a Kaita a utvářejte jejich osudy. Kromě toho se setkáte s řadou svérázných postav ze hry Road 96. Poznejte odvrácenou a nepokojnou stránku Petrie.

Podstatou tohoto příběhu je konflikt a neshody mezi dvěma přáteli. Zoe a Kaito pocházejí ze dvou odlišných světů, ale pojí je silné přátelské pouto. Podaří se jim překonat všechny překážky, které jim osud přichystal?

Hudební části této hry vám poskytnou emocionální zážitek, který odhalí duševní svět Zoe a Kaita. Budete se muset rozhodovat a vyhýbat se překážkám, abyste zdolali všechny tyto úžasné psychedelické jízdy."

Read this next