If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozdíly mezi PS3 a X360 verzí Bayonetta

Technické problémy na konzoli od Sony.

Akční hra Bayonetta, která by se dala zařadit do stejného žánrového šuplíku s tituly jako Devil May Cry, se pomalu blíží na trh. Na tom japonském se už ale objevila a sklidila zcela mimořádné hodnocení od magazínu Famitsu, který jí udělil ojedinělou, absolutní známku 40/40. Tedy X360 verzi téhle hry, v případě PS3 inkarnace se hodnocení zastavilo na stupni 38/40…

Rozdíly mezi oběma verzemi přitom spočívají především v technickém zpracování, na nějž si posvítili také na serveru 1UP. Souhlasí tady s názorem japonských redaktorů a k jejich výtkám o častých problémech se snímkováním u PS3 verze navrch zmiňují i horší grafickou podobu. Hra má na PS3 mít údajně neostrý a vybledlý obraz.

Třebaže především výše kritizované snímkování, resp. jeho pokles, lze nakonec nalézt také v X360 inkarnaci hry Bayonetta, zde má jít pouze o občasný neduh. Zatímco na PS3 vám uvedené neustále kazí herní prožitek. Zajímavé srovnávací video, na němž vidíte obě verze v běhu vedle sebe, pak naleznete tady.

Bayonetta se objeví v Evropě dne 8. ledna a to na konzolích PS3 a X360, tři dny předtím bude mít start v USA. Otázkou zůstává, jestli lze očekávat nějaká zlepšení u PS3 verze, tedy za předpokladu, že jste si u srovnávacího videa všimli kritizovaných nedostatků.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Bayonetta

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author
Comments