If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozdíly mezi PS3 a X360 verzí Bayonetta

Technické problémy na konzoli od Sony.

Akční hra Bayonetta, která by se dala zařadit do stejného žánrového šuplíku s tituly jako Devil May Cry, se pomalu blíží na trh. Na tom japonském se už ale objevila a sklidila zcela mimořádné hodnocení od magazínu Famitsu, který jí udělil ojedinělou, absolutní známku 40/40. Tedy X360 verzi téhle hry, v případě PS3 inkarnace se hodnocení zastavilo na stupni 38/40…

Rozdíly mezi oběma verzemi přitom spočívají především v technickém zpracování, na nějž si posvítili také na serveru 1UP. Souhlasí tady s názorem japonských redaktorů a k jejich výtkám o častých problémech se snímkováním u PS3 verze navrch zmiňují i horší grafickou podobu. Hra má na PS3 mít údajně neostrý a vybledlý obraz.

Třebaže především výše kritizované snímkování, resp. jeho pokles, lze nakonec nalézt také v X360 inkarnaci hry Bayonetta, zde má jít pouze o občasný neduh. Zatímco na PS3 vám uvedené neustále kazí herní prožitek. Zajímavé srovnávací video, na němž vidíte obě verze v běhu vedle sebe, pak naleznete tady.

Bayonetta se objeví v Evropě dne 8. ledna a to na konzolích PS3 a X360, tři dny předtím bude mít start v USA. Otázkou zůstává, jestli lze očekávat nějaká zlepšení u PS3 verze, tedy za předpokladu, že jste si u srovnávacího videa všimli kritizovaných nedostatků.

Tagged With

Comments