Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozšíření Borderlands na šest hodin hraní

PC patch zase obnoví ztracené zkušenosti.

Již dříve avizované stažitelné rozšíření pro multiplatformovou akci v Borderlands nazvané The Zombie Island of Dr. Ned, má dle slov samotných tvůrců nabídnout dalších šest hodin hraní. Dočkáte se přitom lokace o přibližné velikosti Arid Badlands, určené hráčům, kteří budou minimálně na desáté úrovni.

Zajímavé je info, že nepřátelé přitom budou odpovídat míře vašich schopností, a že se pochopitelně znovu vygenerují poté, co tuto oblast opustíte. Dostat se do ní přitom bude možné jak skrze teleportační stanici, tak pěkně po svých (autem).

Většina zdejších oponentů přitom má být alternativou "známých tváří" ze zbytku Borderlands světa, jakousi jejich novou variací. V případě dříve ohlášených zombíků se máte připravit na hodně početné zástupy, takže si připravte také spoustu munice!

Mezi zbrusu novými potížemi se objeví mimo jiné monstrum nazvané Loot Goon nesoucí na hřbetě velkou truhlici, obsahující řadu příjemných překvapení. Tato se mají nějakým způsobem týkat i roztomilé robotické kreace Clap Trap. Připomínám, že zde přiblížený stažitelný přídavek má být k mání dne 24. listopadu na PlayStation Network a Xbox Live.

Nicméně už nyní je možné stáhnout, tedy v případě PC verze, opravný patch 1.01, který nabízí především možnost upravit hlasitost verbálního projevu u ostatních zúčastněných během chatu. Obnovu ztracených skill bodů či zachování zkušenosti po opuštění co-op režimu. Kompletní seznam oprav můžete, spolu s patchem o velikosti 184 MB, najít na serveru FileShack.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Borderlands

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Comments