If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ručně kreslená bojovka Diesel Legacy: The Brazen Age

Rozhodněte o osudu Železného města.

Před pětatřiceti lety se město New Libertis zrodilo z nevídaného rozmachu technologických divů. V tomto novém věku se průmyslník Hieronymus Frazer snaží položit základy velkolepému vzestupu elity lidstva ve snaze stvořit vlastní nehynoucí odkaz. Pro naplnění své velké vize je ale ochotný obětovat cokoliv… a osud města se tak ocitá ve vašich rukou.

Diesel Legacy je ručně kreslená bojovka, ve které proti sobě stojí čtyři hráči rozdělení do dvou týmů. Každá nádherně zpracovaná aréna obsahuje tři roviny, mezi kterými se můžete volně pohybovat, a i když je některý hráč poražen, jeho boj tím zdaleka nekončí. Spolupracujte dál ze záhrobí se stále stojícím spoluhráčem, prodlužujte jeho komba, vykrývejte útoky proti němu nebo mu pošlete na pomoc svou esenci – to vše s cílem dosáhnout knockoutu obou protivníků.

  • Rozhodněte o osudu Železného města: Proveďte postavy jejich vlastním, jedinečným příběhem zasazeným do detailně zpracovaného herního světa inspirovaného žánrem dieselpunku. Bitva o budoucnost právě dosáhla bodu zlomu!
  • Akční souboje dvou proti dvěma: Čtyři hráči si mohou vybrat své oblíbence z nabídky unikátních hratelných postav a potom proti sobě bojovat online nebo offline!
  • Jeden souboj, tři roviny: Zamotejte soupeřům hlavu v detailně zpracovaných arénách plných života. Přeskočte mezi rovinami, získejte výhodu nad protivníkem a přeneste souboj do nové dimenze!
  • Vyřazeni… ne vyřízeni: I když je jeden z hráčů poražen, jeho boj tím nekončí. Vykrývejte ze záhrobí útoky proti spoluhráči nebo mu soustředěním své esence pomozte uniknout ze svízelné situace – zkrátka mu buďte dál k ruce, aby si dokázal poradit s nepřízní osudu!
  • Celosvětová hra více hráčů: Síťový kód RealMatch zajišťuje, aby každý online zápas čtyř hráčů probíhal bez jakéhokoliv zpoždění a všem soupeřům nabídl zcela plynulý herní zážitek.
  • Obsáhlý tréninkový režim: Zlepšujte svoje dovednosti sami nebo společně s partnerem! Trénujte komba, nahrávejte a analyzujte situace, prohlížejte si hitboxy postav i frame data útoků a společně vylepšujte týmovou strategii za pomoci bohaté palety tréninkových nástrojů přizpůsobených hráčům všech dovednostních úrovní.
  • Pokročilý systém přehrávání záznamů: Učte se ze svých chyb... i chyb ostatních! Přehrávejte si zápasy, přetáčejte je rychle dopředu i dozadu, nechte si zobrazit hitboxy a frame data nebo posouvat souboj dopředu snímek po snímku. V kterémkoliv okamžiku můžete navíc převzít kontrolu nad zápasem, zopakovat si ho a změnit tak svůj osud.

2D bojovka Diesel Legacy: The Brazen Age vyjde krabicově v roce 2024 pro herní konzole PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Diesel Legacy: The Brazen Age

Video Game

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments