Skip to main content

Rychlejší a přesnější míření i do Rust a Ghostrunner

+ benchmarky Reflexu z Overwatch a Outriders díky DLSS.

Overwatch dnes dostává plnou podporu NVIDIA Reflex. Redukce latence systému díky tomu zajistí kompetitivní výhodu, protože umožní hráči rychleji reagovat a přesněji mířit. John Lafleur, technický ředitel Overwatch na adresu technologie dokonce prohlásil: "NVIDIA Reflex je díky 50% redukci systémové latence opravdový game-changer".

Těch několik ušetřených milisekund může představovat tenkou hranici mezi úspechem v souboji a digitální smrtí. Díky Reflexu získají hráči výhodu nehledě na hrdinu, schopnosti nebo zbraně. Přehled redukce latence u různých výkonových tříd GPU nalzenete v grafu níže.

Dvě další hry přidají podporu NVIDIA Reflex v blízké budoucnosti. Jde o velmi úspěný Rust od Facepunch Studios a futuristckou parkourovou akci Ghostrunner od One More Level.

"V Rust po vás všichni nelítostně jdou. S nižší latencí díky Reflexu máte zaručeno, že budete mít před konkurencí náskok. Stačí jednoduše zapnout Reflex v nastavení," říká Helk, hlavní designer a programátor Rust.

NVIDIA Reflex má jinak další novinky:

  • Vylepšení módu 'Boost' dokáže zredukovat latenci ve situacích závislých na CPU: Fortnite v těchto situacích nabídne 15% redukci latence. Valorant tuto aktualizaci přinese s novým patchem. První testy naznačují 10-15% zlepšení v situacích závislých na CPU.
  • 4 nové myši kompatibilní s Reflex Latency Analyzer: ASUS ROG KERIS WIRED, ASUS ROG KERIS WIRELESS, CORSAIR SABRE PRO CHAMPION SERIES, CORSAIR SABRE RGB PRO CHAMPION SERIES

  • Tři další myši dostávají podporu Reflex Latency Analyzer prostřednictvím update firmware: AOPEN Fire Legend GM310, Acer Predator Cestus 350, Razer Deathadder v2 Pro

  • Acer vydal nový monitor Predator X25 360Hz, který nabídne Reflex Latency Analyzer

  • NVIDIA GeForce Experience na přání hráčů přidává nové funkce: Záznam všech dat do CSV souboru - včetně statistik o FPS a latenci z Reflex Latency Analyzer. Výběr počtu vzorků, které Reflex Latency Analyzer využije k výpočtu průměrné hodnoty. Přidání dat o využití GPU do sady metrik latence, díky čemuž se snadno identifikuje, zda je hra závislá více na CPU nebo GPU.

Outriders mají hned od vydání podporu DLSS, díky čemuž dosáhnou více výkonu. Díky dopočítávání obrazu pomocí AI si všichni majitelé GeForce RTX budou moci užít alespoň 60 fps v rozlišení 1440p. Ve 4K dostanou až 73 % výkonu navíc a tedy GPU od GeForce RTX 3060 Ti výše zvládnou hru pohodlně i ve 4K.

A pořád je také k dispozici akce, kdy hráči dostanou Steam klíč na Outriders zdarma k vybraným notebookům s GeForce RTX řady 30.

Read this next