If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rytmická bojovka God of Rock v dubnu

Tajemný Bůh rocku oživil duše největších hudebních interpretů.

Tajemný Bůh rocku oživil duše největších hudebních interpretů z celého vesmíru, aby je nechal stanout tváří v tvář sobě navzájem pro svoje pobavení. Každý interpret dostal nové tělo i nové schopnosti, se kterými se teď bude muset poprat o prvenství na galaktické hudební scéně.

God of Rock v sobě spojuje rytmickou hratelnost s klasickými mechanismy bojovek v napínavých soubojích jeden na jednoho. Vybírejte z tuctu unikátních bojovníků, z nichž každý se může pochlubit jedinečným vzhledem, vlastním soubojovým stylem i originálními harmonickými útoky. Načněte svého protivníka běžnými útoky a rytmickými údery do not skladby postupně zvyšujte počítadlo úderů. To následně využijte k provedení některého z vylepšených nebo speciálních útoků, které mají ničivý účinek a dočasně soupeři zesložití hudební stopu. Na závěr pak svého protivníka dorazte drtivým super útokem! Jak souboj pokračuje, narůstá postupně také celková složitost a obtížnost hrající skladby, a to tak dlouho, dokud nezůstane stát jenom jeden bojovník.

  • Bojujte do rytmu: Zapojte se do s nadsázkou zpracovaných hudebních bitev v originální rytmické bojovce.
  • Nekonečný strop dovedností: Obtížnost hrajících skladeb se zvyšuje tak dlouho, dokud jeden z bojovníků nepadne a druhý nezvítězí.
  • Víc než čtyřicet originálních skladeb: Každá z nich je jedinečná a její zvládnutí představuje samostatnou výzvu.
  • Vesmír je vaše jeviště: Soupeřte v osmi dynamických prostředích napříč celým vesmírem a ovládejte dvanáct naprosto odlišných postav, z nichž každá má svůj vlastní soubojový styl.

Herní režimy:

  • Příběhový režim: Projděte se svou oblíbenou postavou rozvětveným příběhem a bojujte proti ostatním interpretům, dokud nezůstanete stát jako jediní.
  • Tréninkový režim: Naučte se perfektně nejnáročnější úseky každé skladby a procvičte si provádění speciálních útoků do rytmu.
  • Editor skladeb: Přizpůsobte oblíbené skladby svému vkusu a přidávejte nebo umazávejte v nich noty podle libosti.
  • Lokální a online hodnocený multiplayer: Postavte se ostatním hráčům doma nebo napříč světem v běžné či hodnocené hře více hráčů.

Rytmická bojovka God of Rock se u nás objeví krabicově pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch 18. dubna 2023, uvedl domácí distributor HYPE.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments