Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

S lentikulárním obrázkem v Limidead Edition remaku japonských zrůd

+ Xboxová krabicovka House of the Dead Remake až příští rok.

Český vydavatel HYPE oznámil, že vydá arkádovou střílečku The House of the Dead: Remake v krabicové edici 8. prosince 2022 pro herní konzoli PlayStation 4.

Až 10. ledna 2023 bude u nás následovat verze pro herní konzole Xbox Series X / Xbox One.

Fyzická Limidead Edition v exkluzivní krabici s lentikulárním obrázkem obsahuje navíc dvě kartonové postavy a aršík samolepek.

"Doktor Roy Curien, odborník na teorii lidského genomu, přijde při pátrání po síle, která by mu umožnila oživovat mrtvé, i o poslední špetku rozumu. Potom, co konečně nalezne řešení, podaří se člence jeho výzkumného týmu Sophie Richardsové kontaktovat s žádostí o pomoc své přátele Thomase Rogana a agenta G z vládní agentury AMS. Jejich úkol je prostý – proklestit si cestu Curienovým sídlem zamořeným hordami zombií, zachránit všechny zaměstnance jeho laboratoře a zastavit samotného šíleného vědce, dokud je ještě čas.

Pusťte se proto sami nebo s přítelem do boje proti zombiím a dalším stvořením z nočních můr v téhle krvavé, ničím nespoutané střílečce z vlastních očí."

  • Kompletně přepracovaná verze slavné střílečky uvedené v japonských arkádových hernách v roce 1996. Remake přináší zbrusu novou grafiku, remasterované zvuky, vylepšené herní mechanismy a dodatečné herní režimy.
  • Hrajte sami nebo se zrůdám postavte s přítelem po boku.
  • Zběsilá akce, která vás nenechá vydechnout ani na okamžik.
  • Odemkněte bestiář všech monster a zjistěte víc o jejich slabinách.

Read this next