Skip to main content

Saints Row bude mít české titulky

+ Notorious edice.

Domácí distributor Comgad / Playman oznámil, že další velká hra ze začátku příštího roku bude mít lokalizaci.

Po Horizon: Forbidden West, Dying Light 2 či případně Forza Horizon 5 se jí stane očekávaný reboot zběsilé akce Saints Row.

"U všech platforem bude možné zapnout české titulky," ujišťuje tisková zpráva. Mluví o PC verzi (Epic Games Store) i těch pro Xbox One, Xbox Series, PlayStation 5 a PlayStation 4.

V omezeném množství a pouze ve fyzické verzi vyjde Notorious Edition. Ta nabídne povinnou výbavu pro hráče, díky které si upraví zážitek s hrou Saints Row podle svého už od okamžiku vydání. Xzone ji listuje za cenu 2399 Kč, jen pro konzole.

Výčet obsahu: Kompletní hra Saints Row; Idols Anarchy Pack, který obsahuje digitalizovanou DJovu helmu Idolů, hezkou, leč brutální Třpytivou pálku Idolů a neonem podsvícenou závodní motorku; Saints Criminal Customs pack, což je digitální balíček pro předobjednávky fyzického produktu a obsahuje vlastní kabriolet Svatých a vlastní odolnou vestu Svatých; balík The Los Panteros American Muscle Bundle - se skinem těžké zbraně Los Panteros 'El Lanzador' a vlastní motorkou „Fury"; Expansion Pass, který prodlouží hratelnost o tři dodatečné epizody a o hru Saints Row: The Third Remastered.

"Vítá vás Santo Ileso, živoucí fiktivní město v srdci amerického jihozápadu. Ve světě plném zločinu, kde nemilosrdné frakce bojují o moc, se skupinka mladých přátel snaží rozjet vlastní zločinecký podnik, dostat se na vrchol a proslavit se na vlastní pěst. Jakožto budoucí Šéf založíte Svaté a vyrazíte do boje proti Los Panteros, Idolům a Marshallům, zatímco budete budovat své impérium na ulicích Santa Ilesa a soupeřit o kontrolu nad městem. Saints Row je vlastně příběh o start-upové firmě - akorát že náplní práce Svatých je zločin.

Ponořte se do epických přestřelek a rychlých automobilových honiček a prožijte bláznivé okamžiky, které můžete zažít pouze v Saints Row, na pozadí originálního příběhu, který sleduje pozoruhodný vzestup Svatých k moci. Užijte si svobodu a zahrajte si celou kampaň s kamarádem díky plynulé a nevázané kooperativní hře, kde můžete posouvat hranice možností svého gangu a vytvořit si společně vlastní herní zážitky."

Read this next